/ Rejestracja Przypomnij hasło

OCHRONA


OchronaDoświadczenie uczy, że bezpieczeństwo osób i mienia może być tworzone tylko przez kompleks specjalnych środków, których podstawowym celem jest ograniczenie możliwości powstania zagrożenia, a w wypadku gdy do niego dojdzie - pełnej neutralizacji.


Firma Alarm Cobra System chąc w jak najlepszy sposób świadczyć swoje usługi powołała do życia własne Patrole Interwencyjne.

 

 

 

 

Grupy Interwencyjne są rozlokowane na terenie miast w taki sposób, aby jak najpełniej objąć obszar, na którym występują chronione obiekty i aby, jak najszybciej dotrzeć do miejsca zdarzenia


Do podstawowych zadań Grup Interwencyjnych należy:


  • przemieszczanie się po terenie miast i dozorowanie, zgodnie z wyznaczonymi trasami uzględniającymi lokalizację chronionych obiektów.
  • potwierdzenie przyczyn wezwania,
  • wezwanie policji,
  • potwierdzenie po przybyciu stopnia zagrożenia osób i mienia,
  • podejmowanie ewentualnych interwencji,
  • zabezpieczenie śladów na miejscu zdarzenia.

 

 

Wszyscy nasi pracownicy w chodzący w skład patroli posiadają Licencje Pracownika Ochrony Pierwszego lub Drugiego Stopnia, która jest obowiązkowo wymagana do wykonywania czynności bezpośredniej ochrony fizycznej oraz do konwojowania środków pieniężnych lub innych wartościowych ładunków.


Często słyszy się stwierdzenie, że sprawca przestępstwa zawsze znajduje się w lepszej sytuacji od swojej ofiary. Ma nad nią przewagę, którą uzyskuje dzięki odpowiedniemu przygotowaniu się do działania. Dlatego tak ważne jest szybkie działanie mające na celu neutralizację zagrożenia.

 

 

 


  obserwuj nas na Google+   poleć nas